Blog nie chciał mnie wczoraj wpuścić, więc nie mogłem pozawracać Wam głowy. Dziś jednak już wszystko jest w porządku. Na początek wystawa dla fanów Gwiezdnych Wojen.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wystawa. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wystawa. Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 4 lipca 2011
środa, 22 czerwca 2011
Przeszłość i teraźniejszość hiszpańskojęzycznych gier komputerowych
Gry wideo + wystawa + wstęp wolny = hurra! Niestety mieszkam trochę za daleko, ale moze ktoś będzie miał okazję wybrać się do Krakowa albo już tam mieszka.
środa, 8 czerwca 2011
Muzeum w świetle reflektorów. Wystawa – naukowe laboratorium czy artystyczna kreacja.
Ponownie zostałem poproszony o umieszczenie informacji na temat naukowego wydarzenia. Tym razem nie wezmę w nim udziału, ale powinno zainteresować kulturoznawców i innych "znawców":).
Subskrybuj:
Posty (Atom)



