Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wystawa. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wystawa. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 4 lipca 2011

Wystawa "Gwiezdne Wojny"



Blog nie chciał mnie wczoraj wpuścić, więc nie mogłem pozawracać Wam głowy. Dziś jednak już wszystko jest w porządku. Na początek wystawa dla fanów Gwiezdnych Wojen.

środa, 22 czerwca 2011

środa, 8 czerwca 2011

Muzeum w świetle reflektorów. Wystawa – naukowe laboratorium czy artystyczna kreacja.


Ponownie zostałem poproszony o umieszczenie informacji na temat naukowego wydarzenia. Tym razem nie wezmę w nim udziału, ale powinno zainteresować kulturoznawców i innych "znawców":).