Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Muzeum. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Muzeum. Pokaż wszystkie posty

środa, 8 czerwca 2011

Muzeum w świetle reflektorów. Wystawa – naukowe laboratorium czy artystyczna kreacja.


Ponownie zostałem poproszony o umieszczenie informacji na temat naukowego wydarzenia. Tym razem nie wezmę w nim udziału, ale powinno zainteresować kulturoznawców i innych "znawców":).