Ponownie zostałem poproszony o umieszczenie informacji na temat naukowego wydarzenia. Tym razem nie wezmę w nim udziału, ale powinno zainteresować kulturoznawców i innych "znawców":).
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Konferencja. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Konferencja. Pokaż wszystkie posty
środa, 8 czerwca 2011
wtorek, 24 maja 2011
Kolor w kulturze
W najbliższy czwartek w Lublinie odbędzie się konferencja naukowa pt. Kolor w kulturze. Oczywiście piszę o tym dlatego, że wezmę w niej aktywny udział.
Subskrybuj:
Posty (Atom)


