Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Konferencja. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Konferencja. Pokaż wszystkie posty

środa, 8 czerwca 2011

Muzeum w świetle reflektorów. Wystawa – naukowe laboratorium czy artystyczna kreacja.


Ponownie zostałem poproszony o umieszczenie informacji na temat naukowego wydarzenia. Tym razem nie wezmę w nim udziału, ale powinno zainteresować kulturoznawców i innych "znawców":).

wtorek, 24 maja 2011

Kolor w kulturze


W najbliższy czwartek w Lublinie odbędzie się konferencja naukowa pt. Kolor w kulturze. Oczywiście piszę o tym dlatego, że wezmę w niej aktywny udział.