Zostałem poproszony o umieszczenie informacji dotyczącej nowej specjalizacji na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Dlaczego? Ponieważ jestem też częścią tej specjalizacji jako asystent techniczny. Jeśli fascynuje Was fotografia lub film, Kultura przekazu i techniki audiowizualne to coś dla was.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Lublin. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Lublin. Pokaż wszystkie posty
czwartek, 31 maja 2012
środa, 11 kwietnia 2012
OZHS dla Lublina
Lublin pragnie być organizatorem Ogólnopolskiego Zjazdu Historyków, a historycy z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej zgłosili się do mnie, ponieważ chcieli wzbogacić swój program. Tak powstał filmik promujący kandydaturę wyżej wymienionego miasta...mój pierwszy filmik w karierze.
czwartek, 16 lutego 2012
OffScriptum. Przegląd kina niezależnego
Jeśli trzeciego marca w Lublinie nie będziecie mieli co robić - zapraszam na imprezę, którą poprowadzę. Szczegóły w rozwinięciu.
czwartek, 5 maja 2011
Łodzią po Wiśle w Lublinie
W przyszłym tygodniu będę miał przyjemność (miejmy nadzieję, że nie wątpliwą) poprowadzić replikę łódzkiego festiwalu, który odbędzie się na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Więcej informacji w rozwinięciu.
sobota, 19 lutego 2011
Wykład Zbigniewa Rybczyńskiego
Zapraszam wszystkich na wykład Zbigniewa Rybczyńskiego, który poprowadzę w Lublinie 25 lutego 2011 roku.
Subskrybuj:
Posty (Atom)





