Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Lublin. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Lublin. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 31 maja 2012

Kultura przekazu i techniki audiowizualne


Zostałem poproszony o umieszczenie informacji dotyczącej nowej specjalizacji na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Dlaczego? Ponieważ jestem też częścią tej specjalizacji jako asystent techniczny. Jeśli fascynuje Was fotografia lub film, Kultura przekazu i techniki audiowizualne to coś dla was.

środa, 11 kwietnia 2012

OZHS dla Lublina


Lublin pragnie być organizatorem Ogólnopolskiego Zjazdu Historyków, a historycy z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej zgłosili się do mnie, ponieważ chcieli wzbogacić swój program. Tak powstał filmik promujący kandydaturę wyżej wymienionego miasta...mój pierwszy filmik w karierze.

czwartek, 16 lutego 2012

OffScriptum. Przegląd kina niezależnego


Jeśli trzeciego marca w Lublinie nie będziecie mieli co robić - zapraszam na imprezę, którą poprowadzę. Szczegóły w rozwinięciu.

czwartek, 5 maja 2011

Łodzią po Wiśle w Lublinie


W przyszłym tygodniu będę miał przyjemność (miejmy nadzieję, że nie wątpliwą) poprowadzić replikę łódzkiego festiwalu, który odbędzie się na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Więcej informacji w rozwinięciu.