Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wykład. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wykład. Pokaż wszystkie posty
piątek, 25 lutego 2011
Kilka zdań na gorąco po wykładzie
Nie można odmówić Zbigniewowi Rybczyńskiemu wiedzy z zakresu sztuki filmu, historii sztuki czy technologii. Pan Rybczyński jest wizjonerem co widać w niemalże każdym słowie. Wykład, którego miałem okazję być organizatorem oraz słuchaczem...
sobota, 19 lutego 2011
Wykład Zbigniewa Rybczyńskiego
Zapraszam wszystkich na wykład Zbigniewa Rybczyńskiego, który poprowadzę w Lublinie 25 lutego 2011 roku.
Subskrybuj:
Posty (Atom)


