Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Festiwal. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Festiwal. Pokaż wszystkie posty
środa, 1 lutego 2012
Grojkon 2012
Możecie już rezerwować czas w kwietniu, bowiem wtedy odbędzie się Grojkon - festiwal kultury i gier. Czwarta bielska edycja zapowiada się ciekawie.
czwartek, 5 maja 2011
Łodzią po Wiśle w Lublinie
W przyszłym tygodniu będę miał przyjemność (miejmy nadzieję, że nie wątpliwą) poprowadzić replikę łódzkiego festiwalu, który odbędzie się na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Więcej informacji w rozwinięciu.
Subskrybuj:
Posty (Atom)


