Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Festiwal. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Festiwal. Pokaż wszystkie posty

środa, 1 lutego 2012

Grojkon 2012


Możecie już rezerwować czas w kwietniu, bowiem wtedy odbędzie się Grojkon - festiwal kultury i gier. Czwarta bielska edycja zapowiada się ciekawie.

czwartek, 5 maja 2011

Łodzią po Wiśle w Lublinie


W przyszłym tygodniu będę miał przyjemność (miejmy nadzieję, że nie wątpliwą) poprowadzić replikę łódzkiego festiwalu, który odbędzie się na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Więcej informacji w rozwinięciu.