Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kultura. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kultura. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 31 maja 2012

Kultura przekazu i techniki audiowizualne


Zostałem poproszony o umieszczenie informacji dotyczącej nowej specjalizacji na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Dlaczego? Ponieważ jestem też częścią tej specjalizacji jako asystent techniczny. Jeśli fascynuje Was fotografia lub film, Kultura przekazu i techniki audiowizualne to coś dla was.

środa, 1 lutego 2012

Grojkon 2012


Możecie już rezerwować czas w kwietniu, bowiem wtedy odbędzie się Grojkon - festiwal kultury i gier. Czwarta bielska edycja zapowiada się ciekawie.

poniedziałek, 22 sierpnia 2011

Zdjęcie dnia 31


Cześć osób wie, że kultowa postać z gier wideo, czyli Pac-Man narodziła się w Japonii. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że żółty bohater jest głęboko zakorzeniony w kulturze Japończyków.

poniedziałek, 16 maja 2011

Kumulacja. Ogólnopolskie Spotkanie Praktyków i Teoretyków Kultury


Zostałem dziś poproszony o umieszczenie informacji dotyczącej wydarzenia kulturalnego, które już wkrótce będzie miało miejsce w Lublinie. Każdy kto interesuje się współczesną kulturą powinien się zainteresować tym przedsięwzięciem. Szczegóły znajdziecie w rozwinięciu.