Zostałem poproszony o umieszczenie informacji dotyczącej nowej specjalizacji na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Dlaczego? Ponieważ jestem też częścią tej specjalizacji jako asystent techniczny. Jeśli fascynuje Was fotografia lub film, Kultura przekazu i techniki audiowizualne to coś dla was.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kultura. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kultura. Pokaż wszystkie posty
czwartek, 31 maja 2012
środa, 1 lutego 2012
Grojkon 2012
Możecie już rezerwować czas w kwietniu, bowiem wtedy odbędzie się Grojkon - festiwal kultury i gier. Czwarta bielska edycja zapowiada się ciekawie.
poniedziałek, 22 sierpnia 2011
Zdjęcie dnia 31
Cześć osób wie, że kultowa postać z gier wideo, czyli Pac-Man narodziła się w Japonii. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że żółty bohater jest głęboko zakorzeniony w kulturze Japończyków.
poniedziałek, 16 maja 2011
Kumulacja. Ogólnopolskie Spotkanie Praktyków i Teoretyków Kultury
Zostałem dziś poproszony o umieszczenie informacji dotyczącej wydarzenia kulturalnego, które już wkrótce będzie miało miejsce w Lublinie. Każdy kto interesuje się współczesną kulturą powinien się zainteresować tym przedsięwzięciem. Szczegóły znajdziecie w rozwinięciu.
Subskrybuj:
Posty (Atom)




