Pokazywanie postów oznaczonych etykietą gAtari. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą gAtari. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 29 grudnia 2011

Atari 2600 wciąż żywe...w pewnym sensie


Atari 2600 nie potrafi odtwarzać płyt Blu-ray, ani żadnych innych. Nie posiada również opcji wyświetlania obrazu w trzech wymiarach, ale nie oznacza to, że nie ma już nic do powiedzenia...a raczej zagrania.