Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Muzyka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Muzyka. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 3 stycznia 2012

Skyrim i skrzypce


Muzyka to piękny wynalazek. Nigdy nie potrafiłem grać na niczym innym jak na ludzkich nerwach, więc podziwiam osoby potrafiące wydobywać dźwięki z instrumentów. Oto Jason Yang i muzyka z gry Skyrim.

czwartek, 29 grudnia 2011

Atari 2600 wciąż żywe...w pewnym sensie


Atari 2600 nie potrafi odtwarzać płyt Blu-ray, ani żadnych innych. Nie posiada również opcji wyświetlania obrazu w trzech wymiarach, ale nie oznacza to, że nie ma już nic do powiedzenia...a raczej zagrania.

piątek, 4 marca 2011

Nie byle jaki koncert


Koncert przygotowywany we współpracy z  SQUARE ENIX CO.LTD z muzyką największych japońskich kompozytorów muzyki do gier video:  Nobuo Uematsu i Masashi Hamauzu

Gość specjalny: Masashi Hamauzu –  kompozytor
Muzyka z Final Fantasy I-XIV
Anna Pehlken – sopran
Andrzej Lampert – tenor
Jarosław Bodakowski – baryton
Michał Nagy – gitara

środa, 9 lutego 2011

Darmowa muzyka



Każdy lubi, gdy może wejść w posiadanie czegoś bez uiszczania jakiejkolwiek opłaty. Na myśli mam oczywiście legalne sposoby. Taką możliwość zapewni Wam dzisiaj OCRemix.