Atari 2600 nie potrafi odtwarzać płyt Blu-ray, ani żadnych innych. Nie posiada również opcji wyświetlania obrazu w trzech wymiarach, ale nie oznacza to, że nie ma już nic do powiedzenia...a raczej zagrania.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą cTrix. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą cTrix. Pokaż wszystkie posty
czwartek, 29 grudnia 2011
Subskrybuj:
Posty (Atom)

