Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wolverine. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wolverine. Pokaż wszystkie posty
czwartek, 15 września 2011
czwartek, 2 czerwca 2011
Co by było gdyby?
Bez wątpienia często zastanawiamy się "co by było gdyby?". Większość tych rozmyślań pozostaje jednak bezowocna. Francuski reżyser Pierre Desgranges przy współpracy z Atomic Production stworzył krótkometrażowy film, którego bohaterami są Batman i Wolverine.
Subskrybuj:
Posty (Atom)


