Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Batman. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Batman. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 12 stycznia 2012

Zdjęcie dnia 73


Sprawiedliwość jest ślepa, a jej młot nie uznaje podziału płciowego. W jej białych oczach rządzi równouprawnienie, a przynajmniej według Batmana.

poniedziałek, 2 stycznia 2012

Zdjęcie dnia 70


Przyjaciel i mentor Batmana, czyli Alfred od czasu do czasu lubi zrobić coś co wzbogaci Wayne Manor. Lato było gorące w Gotham, więc...

środa, 7 grudnia 2011

Thousand Pounds i Batman


Powyższe logo należy do grupy zapaleńców, którzy lubią sztuki walki oraz gry wideo. Ich najnowsze dzieło to swoisty hołd dla Batmana i najnowszej odsłony jego przygód, czyli Arkham City.

niedziela, 20 listopada 2011

Zdjęcie dnia 60


Przez lata Batman doskonalił swoje kostiumy, by być jeszcze groźniejszym Mrocznym Rycerzem. Oto jego najnowszy projekt.

czwartek, 13 października 2011

Batman: Seeds of Arkham - kolejny film fanowski


Kolejny dzień i kolejny film fanowski ujrzał światło monitorów na całym świecie. tym razem przyszła pora na kolejną produkcję o Mrocznym Rycerzu.

piątek, 23 września 2011

Zdjęcie dnia 45


Ostatnio w kinie połączono western z kinem science-fiction w filmie "Kowboje i obcy". Czemu więc nie połączyć Dartha Vadera z Batmanem?

sobota, 17 września 2011

Magia gier wideo



Serwis IGN opublikował materiał, który ukazuje kto tak naprawdę stoi za ruchami Harley Quinn z gry Batman: Arkham City. Czasami lepiej żyć w niewiedzy.

piątek, 2 września 2011

Zdjęcie dnia 35


Nawet Batman miewał kłopoty finansowe i nie zawsze mógł sobie pozwolić na paliwo do Batmobilu. Od czego jednak są alternatywne środki transportu.

sobota, 6 sierpnia 2011

Zdjęcie dnia 22


Ślub to magiczne wydarzenie dla wielu osób. Aby uczynić je jeszcze bardziej wyjątkowym należy wykupić przejażdżkę w unikatowym pojeździe.

niedziela, 31 lipca 2011

Batman: The Last Laugh



W oczekiwaniu na zamknięcie trylogii o Batmanie przez Christophera Nolana warto umilić sobie czas poniższym filmem fanowskim. Oto Batman: The Last Laugh.

wtorek, 19 lipca 2011

Zdjęcie dnia 13


W momencie, gdy trwają pracę nad nowymi odsłonami przygód Supermana i Batmana obaj superbohaterowie zajmują się czymś innym niż ratowanie Gotham City czy Metropolis. Mianowicie, pozują.

środa, 6 lipca 2011

Komiksowe to i owo 2



Co by było gdyby....Batman spotkał Sherlocka Holmesa? Humorystyczną odpowiedź na temat spotkania dwóch największych detektywów znajdziecie w rozwinięciu.

czwartek, 2 czerwca 2011

Co by było gdyby?


Bez wątpienia często zastanawiamy się "co by było gdyby?". Większość tych rozmyślań pozostaje jednak bezowocna. Francuski reżyser Pierre Desgranges przy współpracy z Atomic Production stworzył krótkometrażowy film, którego bohaterami są Batman i Wolverine.