Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Batman. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Batman. Pokaż wszystkie posty
czwartek, 12 stycznia 2012
Zdjęcie dnia 73
Sprawiedliwość jest ślepa, a jej młot nie uznaje podziału płciowego. W jej białych oczach rządzi równouprawnienie, a przynajmniej według Batmana.
poniedziałek, 2 stycznia 2012
Zdjęcie dnia 70
Przyjaciel i mentor Batmana, czyli Alfred od czasu do czasu lubi zrobić coś co wzbogaci Wayne Manor. Lato było gorące w Gotham, więc...
środa, 7 grudnia 2011
Thousand Pounds i Batman
Powyższe logo należy do grupy zapaleńców, którzy lubią sztuki walki oraz gry wideo. Ich najnowsze dzieło to swoisty hołd dla Batmana i najnowszej odsłony jego przygód, czyli Arkham City.
niedziela, 20 listopada 2011
Zdjęcie dnia 60
Przez lata Batman doskonalił swoje kostiumy, by być jeszcze groźniejszym Mrocznym Rycerzem. Oto jego najnowszy projekt.
czwartek, 13 października 2011
Batman: Seeds of Arkham - kolejny film fanowski
Kolejny dzień i kolejny film fanowski ujrzał światło monitorów na całym świecie. tym razem przyszła pora na kolejną produkcję o Mrocznym Rycerzu.
piątek, 23 września 2011
Zdjęcie dnia 45
Ostatnio w kinie połączono western z kinem science-fiction w filmie "Kowboje i obcy". Czemu więc nie połączyć Dartha Vadera z Batmanem?
sobota, 17 września 2011
Magia gier wideo
piątek, 2 września 2011
Zdjęcie dnia 35
Nawet Batman miewał kłopoty finansowe i nie zawsze mógł sobie pozwolić na paliwo do Batmobilu. Od czego jednak są alternatywne środki transportu.
sobota, 6 sierpnia 2011
Zdjęcie dnia 22
Ślub to magiczne wydarzenie dla wielu osób. Aby uczynić je jeszcze bardziej wyjątkowym należy wykupić przejażdżkę w unikatowym pojeździe.
niedziela, 31 lipca 2011
Batman: The Last Laugh
W oczekiwaniu na zamknięcie trylogii o Batmanie przez Christophera Nolana warto umilić sobie czas poniższym filmem fanowskim. Oto Batman: The Last Laugh.
wtorek, 19 lipca 2011
Zdjęcie dnia 13
W momencie, gdy trwają pracę nad nowymi odsłonami przygód Supermana i Batmana obaj superbohaterowie zajmują się czymś innym niż ratowanie Gotham City czy Metropolis. Mianowicie, pozują.
środa, 6 lipca 2011
Komiksowe to i owo 2
Co by było gdyby....Batman spotkał Sherlocka Holmesa? Humorystyczną odpowiedź na temat spotkania dwóch największych detektywów znajdziecie w rozwinięciu.
czwartek, 2 czerwca 2011
Co by było gdyby?
Bez wątpienia często zastanawiamy się "co by było gdyby?". Większość tych rozmyślań pozostaje jednak bezowocna. Francuski reżyser Pierre Desgranges przy współpracy z Atomic Production stworzył krótkometrażowy film, którego bohaterami są Batman i Wolverine.
Subskrybuj:
Posty (Atom)







