Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Batman Deliverance. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Batman Deliverance. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 2 czerwca 2011

Co by było gdyby?


Bez wątpienia często zastanawiamy się "co by było gdyby?". Większość tych rozmyślań pozostaje jednak bezowocna. Francuski reżyser Pierre Desgranges przy współpracy z Atomic Production stworzył krótkometrażowy film, którego bohaterami są Batman i Wolverine.