Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Powrót. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Powrót. Pokaż wszystkie posty
piątek, 17 czerwca 2011
Reaktywacja Strefy
Po przerwie Strefa Loganka powraca. Podziękowania za brak nowych wpisów należą się Naturze, która postanowiła unicestwić mi router, a dwa dni później modem. Pomijając oczywiście własną głupotę. Pamiętajcie kabel telefoniczny też warto wypiąć z urządzeń podczas burzy.
Subskrybuj:
Posty (Atom)

