Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Życzenia. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Życzenia. Pokaż wszystkie posty
sobota, 24 grudnia 2011
Wesołych Świąt
Jak zapewne zdołaliście zauważyć już w październiku, dzięki wszelakim marketom, w tym roku również "odbywa" się Boże Narodzenie. Z tej okazji chciałbym życzyć Wam wszystkim Świąt lepszych od zeszłorocznych, ale nie tak dobrych jak przyszłorocznych. Niech Rodzina, filmy i gry będą z Wami!
Subskrybuj:
Posty (Atom)

